Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alba-regia

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy külső HDD-m (NTFS), azon egy 100 GB-os, TrueCrypt által titkosított fájl. Még Win7 alatt hoztam létre több mint egy éve, időközönként biztonsági másolatot is készítek róla.

    Pár hónapja áttértem Mac-re. Az NTFS partíciók írásához külön programot telepítettem, mivel alapból nem támogatja ezt az oprendszer, viszont a munkám során Windowst is kell használnom.

    Eddig nem is volt problémám, az OSX tökéletesen írta/olvasta az NTFS partíción lévő, TrueCrypt által létrehozott fájlt. Tegnap érkezett egy frissítés a rendszerre. Ezt követően próbáltam ismét megnyitni a fájlt, de minden alkalommal a mountolásnál újraindult a rendszer.

    Próbáltam újratelepíteni a TrueCryptet, valamint a titkosított fájl biztonsági mentését is megnyitni (arra gondolva, hogy esetleg az eredeti sérült), de így is minden alkalommal újraindul a gép mountoláskor.

    Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a probléma, kérem, hogy ossza meg. Az a gyanúm, hogy egyértelműen a frissítésre vezethető vissza a probléma.

Új hozzászólás Aktív témák