Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Ó jaj mennyi szakmai zseni hozzászólás mintha mindegyikőtök már használta volna. :U

    Ennyit nem ér annyit nem "én fillérekből kihozom".
    Akkor meg lehet mutatni kispajtás, hogy TE fillérekből mennyivel jobb hangszórót tudsz kihozni természetesen úgy, hogy az említett szobarengető (mert az) bass is meglegyen de mégse torzítson.
    Szólj ha elkészültél vele és küld el tesztelésre nekem adok címet.

    Mielőtt még az lenne, hogy én mit pofázok itt, én megvettem Geekbuying-ról ezt a csodamasinát kemény ~60k-ért. A 80k+ az csak a MO-i ára azt nem kell nézni, itt orbániában minden túl van árazva.

    Saját kép:


    Most olyan akcióba van a cucc, hogy kapsz hozzá egy tényleg semmirevaló 7000Ft-os Tronsmart hangszórót (képen látható) és ha hozzáadod a kupon kódot akkor lényegében 60k volt ingyenes szállítással EU raktárból. (4 nap alatt megjött)

    Nos hogy milyen a hangminőség? Természetesen nem fogsz JBL minőséget kapni mint ahogy azt a cikk is leírta DE vedd azt is számításba, hogy a hasonló méretű Boombox 3 jelenleg kétszer ennyibe kerül és fogadok veled az árába, hogy nem szól kétszer ilyen szépen de kétszer nagyobb bass sincsen benne.

    Rengeteg teszt videót megnéztem amikor ezt a két dögöt összeengedik és a JBL igazából csak a közép/magas hanggal tűnt ki már már túlzottan is. Volt aki még vissza is vett a magasból mert idézem "fülsértő volt".

    Az én kis szobámban 50% hangerőn már olyan mélyet tol a Bang Max (egyéni EQ-val), hogy OMG nem lehet megmaradni. A középtartományhoz meg hozzá kell szokni a fülednek utána nem lesz zavaró annyira. Igen van olyan zene ami nem szól rajta szépen, de őszintén egy ilyen PARTY hangszórón mit kell hallgatni? Mócártot vagy mit? :U

    Láttam valaki azt írta, hogy az rossz ha az összes hangszóró egy légtérben van mert akkor lép fel torzítás. Akkor nézzél meg barátom egy kétszer ennyibe kerülő Boombox 2-3-at és jééééééé minő meglepetés ott is minden hangszóró egy légtérben van. WÁÁÁÁÁÓÓÓÓ. :Y

    Szóval még mielőtt hülyeségeket beszénétek vegyétek meg és próbáljátok ki és rá fogtok jönni, hogy igen is ez ér ennyit.
    A Boombox 3, Xtreme 3, Charge 5, na azok nem érnek annyit amennyiért árulják őket.

    További előnye még a JBL-hez képest, hogy van rajta kártyaolvasó, RGB, mikrofon és gitár bemenet állítható hangerővel és ECHO móddal, stb.
    Szóval ja nézzük meg ezekből mennyit kapunk a JBL-ekbe. Ja semennyit. :U

    Az említett BT szakadozást én nem tapasztaltam, az alapzaj az valóban meg van DE nyilván ebből zene közben semmi sem hallható.

    Na szevasztok "szakik".

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák