Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pbarna

    csendes tag

    Sziasztok.
    Nagy gondban vagyok!!
    A tegnap szállították házhoz a Toshiba Satellite Pro L300-20L laptopot oprendszer nélkül.
    XP Home-ot sp2-vel integrálva szerettem volna rátelepíteni.A biosban átállítottam a sata-t kompatibilis módra. A telepítő betöltődött,a merevlemezt megfelelő nagyságunak felismerte,amit három particióra osztottam. A c particióra történő telepítéskor, formázás után, a gép természetesen újraindult.Ezután jött a gond.A telepítés nem folytatódott hanem ezt ija ki: Hiányzó NTLDR Ujrainditás ctrl+alt+del (mintha nem lenne c partició "gondolom")
    Próbáltam bootolni ismét lemezről de az be sem töltődik, csak tök üres képernyő, a gép megy de semmi nem történik.
    A haveromtól kértem egy Vistás telepítőt, Az betöltődik, de aztán a telepítőlogójának futó kockáit nézhetem unalomig.A bios-ban a sata visszaállítva AHCI-re.
    Többszöri próbálkozásra is semmi.
    Teljesen tanácstalan vagyok. Ha valaki tudna segíteni abban hogy mi lehet a gond és hogyan lehetne helyreállítani, nagyon megköszönném. Ilyenkor a garanciás dolgokkal sem vagyok teljesen tisztában.

  • pbarna

    csendes tag

    Sziasztok.
    Van egy satellite C660-1X6 új laptop, WIN7 64-bit-tel feltelepítve.
    A támogatási oldalról letöltöttem az összes meghajtódrivert, ami 33db programból áll.Nagyon örülnék ha valaki megmondaná hogy szükséges e mindet rárakni, vagy ha nem akkor melyiket hagyhatom ki nyugodtan. Tudtommal a feltelepítések sorrendje sem mindegy!! Ha valaki leírná a telepítés helyes sorrendjét, vagy elküldené a linkjét ahonnan megtudhatom sokat segítene.
    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák