Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz wandor0930 #4287 üzenetére

    AZTAK%RVA de felmentek a toshiba árak(a többit nem figyeltem :DDD ), én iponnál vettem 1 hónapja egy A300-15A-t 216-ért és most 247 ezer, usanotebooknál meg 256, gondolom a forint ingadozása lehet a fő ludas, de akkor is nagyon durva ez... tehát jókor vettem meg asszem :DD

    Szóval wandor0930, sztem jó kis gép az A300, én meg vagyok vele elégedve. Most raktam rá xp-t, és jól megy rajta, bár először nem buherált sp3-at raktam rá és valami hálózati vezérlős gondja volt, ami elvileg azóta már kiderült, hogy hogy lehetett volna orvosolni, de nem bítam magammal és felraktam az xp daytonát. AZ összes driver, ami kell fent van a toshiba magyar honlapján! Amúgy nekem nem nagyon tetszett a vista, folyamat dolgoztatta a procit is meg sztem az xp jobb :U

    Én nem éreztem eddig különbséget a játékok között, most raktam fel a witchert és hát nem nagyon bírja a gép. lehet, hogy kéne még állítgatnom, inkább hagyom, gears of war viszont vistán szépen ment, csak a mentése szarakodott nekem HD 3650-es kártya van benne. Amúgy UT2004-gyel szoktam néha játszani, meg most raktam fel szintén a MAFIÁt és valami sz@r mert az elején mindjárt az autósüldözésnél gond van, az auzó irányításával, beakad a kormány... és mindig nekimegyek a falnak, aki esetleg pont tudja, hogy ez mitől lehet, az segíthetne... :U

    ha valami kérdésed van a géppel kapcsolatban, akár általánosságban az A300-ról, eddigi tapasztalataim alaján megpróbálok válaszolni,
    üdv

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák