Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Vistaboy #120 üzenetére

    és (#127) Xerxész, én is billentyűzettel szoktam meg a játékokat. 1997 óta van saját gépem, TR, quake, doom, HL, COD, FC, Crysis és társai, mind-mind csakis és kizárólag billentyűzettel, 'aki mást mond hülye' hozzáállással :) Aztán az autós játékok miatt vettem egy gamepadot úgy 6-7 éve. Azért nem kormányt mert az csak autóshoz jó, gamepad meg pl. focihoz is (azóta se játszottam :DDD) és egyéb egyszerűbb mászkálós dolgokhoz. Az újabb TR-eket már kipróbáltam vele de maradtam a jól bevált egér+bill-nél :) Aztán a Crysis 2 körül lévő átb.. átveréseken felhúzva magam azt mondtam, ezzel a hulladékkal nem vagyok hajlandó 'rendesen' játszani, kipróbálni jó lesz a joy is. Szenvedtem vele rendesen :D de akkor sem voltam hajlandó billentyűzettel játszani :N Végülis végigvittem :D Az FC3-at is így játszottam már ki és a Crysis 3-at is, bár az előbbihez azért elővettem a jól bevált eszközöket mert kellett :) ám elég jól el lehetett lenni a paddal is. Ezzel a TR-el is jól elvagyok gamepaddal, de egyetértek azokkal akik azt mondják hogy célzásra alkalmatlan. 'Igazi' fps-t sose játszanék vele, és mivel simán végigvittem így az FC3-t és a Crysis3 is látszik is hogy ezek már inkább casual játékok lettek mint 'klasszikus' fps.

    Teljesen egyetértek persil-el is ebben:
    Ki az az aberrált, aki külön örül annak, hogy qte eventek vannak egy játékban... ? Én játszani szeretnék, és szerettem is a korábbi tr játékokban, de az, hogy az e betűt folyamatosan, gyorsan kell nyomogatni, hogy végrehajtson a karakter valami egyszerű dolgot, az egyszerűen szánalmas. Miért nem elég szimplán megnyomni azt a buzi gombot? Esetleg miért nem elég nyomvatartani?
    Minek kell ez a degenerált nyomogatós idiótaság egyáltalán?

    Én ezt a konzolok fa..ságának tartom ami pc-re is begyűrűzött :((( :W Nem akarok anyázni de kb. ezt gondolom annak aki ezt kitalálta. :(((

    Nekem egyébként még nehezíti is a dolgot hogy balkezes vagyok, így mindig át kell konfigolni minden játékot hogy kézreálljon, és qrv@ idegesítő mikor annyi ész nem szorul egy fejlesztőbe hogy ne fix billentyűket használjon :W Gamepaddal meg minden rögtön kézreáll...

    Szóval ugyan meg lehet szokni a gamepadot bár nem egyszerű, és sosem fogja kiváltani az egér+bill párost, az mindig is jobb lesz.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák