Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Esmein

    nagyúr

    válasz moma #4 üzenetére

    Ez viszont valoszinuleg egy hatranyos tulajdonsaga az everymannek, es az ubermannek, hogy nem jol oldodik alkoholban. 1-2 sor toleranciaja van a rendszernek onnantol viszont bunteti az alkoholt es a koffeint, senkinek nem hianyzik, hogy ne tudjon elaludni, amikor jon a szunya, vagy ha el is alszik aztan ugy keljen fel mint aki 20 oraja nem aludt.

    Rugalmassagot cserelunk alvasi idoert cserebe. A hozzaszokasi fazis utan allitolag mar lehet heti 1-1 alkalommal szunyat kihagyni, csak ejszaka akkor 1.5 oraval tobb az alvas.

    Masik: Ha azt hiszed, hogy 30 oranyi erzesu alvasmegvonas szornyu lehet, gondold ujra. eddig egyszer aludtam tul, az volta a hiba, hogy nem az agy szelen aludtam, ott ult asszony, es mielott felkeltem es felultem volna, elkezdett alkudozni az agyam. Igy lett a 20bol 37 perc alvas, de utana megszarabb volt 3 oran keresztul. Azt hittem sose jon a kovetkezo 20p :D

    Sose volt problema a szundik soran alomba merulni, nem mondhatni hogy emlekszem egy eles hatarvonalra, hogy na, itt meg ebren voltam, itt mar aludtam. Amikor jon az ideje, (kb 5-10 perces pontossaggal tartom, tegnap elore toltam az egeszet 1 oraval egy allasinterju miatt) csak lefekszem, beallitom az orat hogy 22 percet szamoljon vissza, utana rezges, sivitas, stb. Becsukom a szemem, es a kovetkezo dolog amire nagyjabol emlekszem, hogy kipattan a szemem mer visit az ora. Pedig kb 2-3 perc elaludni, legalabbis kulso szemlelo szerint :D

    En is kivancsi vagyok hogy fog menni, ma reggel mar fele annyira se vagyok zokni, mint mondjuk tegnapelott.

    Szellemi igenybevetel? puredokyx egyetemre jart, filozofia szakra. Csak kepzeld el, mit lehet tenni 20-22 ora ebrenlettel ugy, hogy ugy erzed magad szetvet az ero, es csak a tied az egesz nap :D Reggelente sorozatot nezek, most erem utol magam, este meg tokeletesen vagyok mostanaban, akkor meg angol konyvbol tanulok Java-t, szerintem tudok koncentralni :)

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Új hozzászólás Aktív témák