Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    Tudom, hogy nem kell minden meccsről élménybeszámolót írni, de tegnap..
    ..már mielőtt nekiálltam játszani azon gondolkodtam, hogy inkább aludnom kellene. De függő vagyok kellett nyomnom pár kört. Erre az első meccsemen elértem négy!4! kill-t! Négyet. [link] Tök utolsó lettem. De már már kabaré volt, hogy állandóan mögöttem volt az ellen. Elindultam és már haltam is. Nem hittem el. :D Ez már nem azon múlott, hogy fáradt voltam, ez egy igazi "oboa" kör volt. Amikor semmi sem jött össze.
    Egy valamire jó volt. Gondolkodtam korábban, hogy vajon mindenki kapja meccs után a "Good Performance" plecsnit? De nem. Az utolsó nem kapja. :D
    Aztán nyilván így nem feküdhettem le. Nyomtam még négy kört. Végig első és második voltam. Szóval nyugodt szívvel tértem nyugovóra. :)

    Kitaláltam egy buildet. D-2 Double Take + Tactikill + Cloak Kíváncsi vagyok mennyire válik majd be. A D-2 fegyver nagyon bejön.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák