Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz Crytek #1712 üzenetére

    Úgy emlékszem hogy az előző részekben ez máshogy volt, ha pislogtál még azért is kaptál xp-t. Én pl. a második helyszínen vagyok, négyes szinten (gyümölcsöskertet teljesen kipucoltam), de egyetlen kérdőjeles küldit sem tudok csinálni mert mindenhol egy csapat erős katona van, és 3 mp alatt legyaknak. Egy kicsit frusztráló így. Nem értem miért nem kap xp-t egy szörnyvadász ha szörnyeket öl.

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Crytek #1712 üzenetére

    Szerintem ez jó megoldás, mert akkor mindenki menne XP-t farmolni.

    Vistaboy
    Ez a "kacatolás" nekem sem tetszik, nem is értem miért kellett belerakni... Oké, lehet vele egy kis pénzt keresni, de igazából 7-8 szint körül nekem már bőven volt 3000 koronám, most, 11-es szinten meg 6000+, és igazából nem is tudom mire költeni.
    Mondjuk egy nagyobb helykapacitású nyeregtáska jó lenne, mert én még a 30-assal szenvedek.

    A meditációval való készletfeltöltés meg kb. értelmetlenné teszi az alapanyagok gyűjtögetését, elég. ha van valami főzőcskézéshez való alkohol (vagy legalábbis ezt írja a játék).

    A fegyver/páncél romlása szerintem eleve nem volt jó ötlet, az előző részekből sem nagyon hiányzott, mondjuk azért olyan nagy gondom nem volt vele, de ettől függetlenül amikor először megláttam, hogy mi ez, néztem egy nagyot...

    sheep
    A második részben is csak a küldetések után járt XP, az első részben már nem tudom, de szerintem ott is így volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák