Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubuka89

    újonc

    Szervusztok!
    Tudom, sokan a falnak fogtok menni, vagy a hajatokat fogjátok kitépni a hozzászólásomtól, az se érdekel, ha olyat írtok Nekem, ami bántó lesz, de írnom kell ide, mert hónapok óta próbálkozok a játék modolásokkal, és piszkosul szeretnék már zökkenőmentesen játszani. Szóval. Biztosan sokan ismeritek a RealVision ENB modot és az alatta lévő sorrendbe tett grafikai mod listát. Kérdésem az volna, hogy a v0.315-ös verziónak és az összes modnak együttvéve úgy kb. mekkora lehet a gépigénye? Lehet valahol írja a leírás, de sehol se leltem rá. Az is lehet, buta a kérdés, de szeretném tudni, hogy miért lép ki a játék állandóan csak úgy a semmiből random módra, hibaüzenet nélkül. Van, hogy mentés után rögtön, van, hogy mindig ugyanazon a ponton. Akkor is, ha új játékot kezdek és addig nem variálgatok a modokkal semmit. Van, hogy lefagy és csak feladatkezelővel tudok kilépni.Modok telepítése rendben, elméletileg, loot-ot használtam, tes5 edittel is minden egyes mod kristálytiszta. BOSS is volt használva. Igazából, ha ez nem gépigénytől van, hanem attól a 155 felrakott modomtól, akkor mi a teendő? Kellenek, mert nem kell mondanom, miért. Ígyis csak a szükségesek vannak fent. Sokat olvastam, 1-2 dolgot ki is próbáltam, ugyanúgy kilép. Nem tudok ebbe belenyugodni, nagyon szeretnék játszani. Tudom, azt javasoljátok, ne moddoljak. Eredeti grafikával és bizonyos javítások nélkül semmiképp nem játszanék, elkezdtem, de nem adott úgy élményt. Nekem nem. Esetleg, van e valami, ami tuti tipp erre a problémára? Hány modnak kellene lennie kb. hogy a játék megfelelően fusson?
    Ha van valaki, aki segítene már egy lerágott csont kérdésben, iszonyatosan hálás volnék.
    Köszönöm! :O

  • Bubuka89

    újonc

    Hát én szerintem beteszek egy print screen-t, nekem ezen modjaim vannak.
    A gépen nagyon gyenge, i3-mal vagyok, 6gb rammal és egy gtx 660 ti boost videó karival. Tudom, szégyen, de esélyes, hogy nem is ez a fő probléma, bár ez csak egy amolyan megérzés, hanem a modoknál van valami gubanc. 1920*1080ban játszom, a játék által kikalkulált minimális beállításon. Soha nem szaggat a játék, kilépése előtt. Nem laggolok egyáltalán. Fps olyan 30-40 szokott lenni. Menet közben lép ki, hirtelen. Akár városban, akár nagy területen. Sokszor kilép, ha távozok valahonnan, ki, Égkoszorúba. Vagy végtelen betöltőképernyő is jelentkezik ebben az esetben. Elengedek mindent, csak élvezhető grafikával és játékmenettel játsszak :) Jövőre szeretném a gépet kicsit erősíteni, mert már eléggé elavult szegényke.

    [ Szerkesztve ]

  • Bubuka89

    újonc

    válasz Skyhunter #25219 üzenetére

    Köszönök mindent kedves Skyhunter. Remélem, ha majd hardver ügyileg erősebb gépem lesz, véget vethetek ennek az élvezhetetlen játék menetnek. :)

  • Bubuka89

    újonc

    Köszönöm! Már megszabadultam az egésztől, valóban egy össze-vissza modolt lista volt, Skyhunter rengeteget segített! Legendary változatom volt, PredCaliber tutorial videói alapján megcsináltam mindent, 2 napomba telt, de megvan. Ez stabil, okés minden, annyi, hogy rengeteget laggol, min. grafikán is, nyilván ez a pici gépem miatt, de ez már egy működő dolog lesz. Csodás a játék, azt hittem, a RealVision az isten király ENB-k között. Jó érzés volt megszabadulni az egésztől, s egy teljesen új alapoktól kezdeni mindent.
    Sokkal precízebb, komolyabb program a mod organizer, mint a Nexus, vagy a Vortex.
    Ha esetleg számomra nagyon szükséges modokat felraknék, mint egyéni player karakter, vagy iNeed, LockPick, FNIS, egyéni páncélzatok, ... ezekkel teljesen tönkre vágnám az egészet? Nem szeretném elrontani azt, ami már tényleg működik.

  • Bubuka89

    újonc

    válasz VikMorroHun #25241 üzenetére

    Köszönöm, legalább tudom, az iNeed felejtős. :)
    FNISről meg sztem nézek tutorialt, mert való igaz, érdekes egy mod, és összetett.
    Skacok, jut eszembe, a karakteremen lévő árnyék miért pixeles?
    Élsimításom se túl jó, pedig bekapcsoltam a legmagasabb beállításra is. :F

Új hozzászólás Aktív témák