Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norti

    addikt

    válasz GAbre #3385 üzenetére

    Ez bent volt a privát bétában is, a patch notes szerint fixálták, hogy ne jelenjen meg, de úgy tűnik nem sikerült :D

    2 óra játék után:
    A grafika szebb lett, vannak végre árnyékok, de a robbanások és a tűz továbbra is ocsmány, egyesek szerint az égen a csillagok is :D Azért nem olyan vészes, bár továbbra sem értem az "első részben szebb minden" kijelentéseket, nagyon várok egy összehasonlító videót max. settingsen.
    Nagyon nem tesz jót, hogy csökkentették a time to killt, sokkal jobb volt a privát bétában. Pl. az első főküldetés végső bossját két tárral ki lehet nyírni (weak point hit nélkül), miközben egy Control Point 2. bossja meg sokkal erősebb. Nem értem ezt a logikát, úgy volt jó, ahogy előzőleg volt, nyilván az NPCk halálpontos spamelő gránátjaiból/autóiból vissza kellett venni, de nem az armorból/healthből.
    Vannak FPS dropok bőven, gyanítom nem igazán tökéletes ez az AMD-re gyúrt/átdolgozott SnowDrop motor.
    UI ugyanolyan szar, 1-2 helyen van javulás (pl. ruhák felszedésekor nem kell már megnézni).
    Ajtó/láthatatlan tárgy elakadásokat javítottak, de hoztak is be újakat.
    Hangok jobbak, de még így is van cut out random helyeken vagy elcsúszik.

    Lesz mit javítani az első félévben, úgy érzem.

    [ Szerkesztve ]

  • Gubu0101

    veterán

    válasz GAbre #3385 üzenetére

    Az nem az,mivel nem lehet hozzáférni,vissza dob,legalább is én nem találtam utat... :U

    Viszont miket találtam :D :D

    [ Szerkesztve ]

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Új hozzászólás Aktív témák