Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz PETEE78 #25562 üzenetére

    Véleményem:

    A veteránoknak a Normál mód nem jelent kihívást!

    Kihívás vagy Hősies, egyes küldi replay-ek esetén Legendás,plusz aktív direktívák(az utóbbi plusz XP-t ad, direktívánként +25%)
    Minél magasabb szinten játszol, annál nagyobb esély van rá, hogy Exotikus cuccot dobjon a játék. Normálon van a leges legkisebb esélyed erre.

    A srác lehet azért nyafog, mert talán kevés a cucca a Legendás szinthez, meghát lehet, hogy nem annyira jó játékos. Legendáson én személy szerint még nem játszottam, de hallottam róla, hogy nagyon húzós.

    Én sem merném bevállalni. Mikor ismerősökkel megyünk hősies módban, CP-t vagy Küldit, reszketnek az ujjaim :DDD Tegnap este mondjuk jót mentünk, 2 Invaded küldi hősiesben, a 2 küldi alatt 2szer estem el,de a Hive-om felhúzott. Jó, nem volt harmatgyenge cuccom azért.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • snipr

    aktív tag

    válasz PETEE78 #25562 üzenetére

    > Csak azt nem értem, hogy akik már csukott szemmel is meg kikapcsolt monitorral is megcsinálják, azok miért nem mennek normálra?

    Ha ez a Raidekre vonatkozik, akkor azért, mert 7másik embert kell összeszedni magad mellé úgy, hogy mindenkivel folyamatosan kommunikálni kell (élőszóban - mondjuk discordon) ahhoz, hogy ne kínszenvedés legyen az egész.

    Ezt jelenleg úgy is nehéz összehozni, hogy ennél jóval több potenciális jelölted van raidre (nálunk az időpont megtalálása is nehézkes volt, miközben kb 12-14ember szeretett volna menni). Publikus discord szervereken próbálkozz ha nem ismersz elég embert... hátha... (szerk.: csukott szemmel, kikapcsolt monitorral is csak akkor csinálod meg, ha még van 7 másik haverod, aki ugyan ezt tudja ÉS közben persze kommunikáltok, hogy ki éppen mit csinál háttal a monitornak :DDD )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák