Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnikusz

    veterán

    válasz #75376384 #19250 üzenetére

    Pathway Park a mission és igen Kajika a neve, gyorsabb igen mint a Tanker.
    Tankeren tegnap Heroicon mielőtt felmenntünk volna Vivian Conley bosshoz hát 7 nél több max. 10 heavy cleaner jött jó móka volt.
    Viszont a Status effekt buildes mindig élesztésre szorult.
    Azt már nem is mondám, hogy WS Heroicon összeakadtam 1002, 872, 782 SHD-s gamerekkkel hát estek keltek látszott ezek kimaradtak bann rollból.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz #75376384 #19250 üzenetére

    azt is mentem, valóban könnyebb mint a tanker, legalábbis nem láttam olyan kritikus pontot mint a tankerbe a boss előtti szoba ahol beesik 8-10 heavy. oda kell egy CC build, különben fekszenek a nagyp.csű M1A glass cannon damage májerek.

    amúgy én is vagy full CC, vagy CC-healerbe megyek, egyrészt mert tényleg könnyebb kicsivel geart szerezni rá, másrészt gördülékenyebbé is teszi a küldit.

    arnikusz: igen ott mindig annyi jön. nekem olyan buildem van tankerra, hogy a banshee-vel meg a blinderrel permanens az első ajtó előtti részen tudom tartani őket ahol spawnolnak, onnantól meg gyakorlatilag target practice az a szoba. a lényeg, hogy ha van ilyen CCs a csapatban, akkor nem szabad a többieknek hátrafutni, mert akkor több ajtóból spawnolnak a heavy-k, és azt még minmaxolt CC build-el is elég nehéz úgy kontroll alatt tartani, hogy ne feküdjön senki, ha pedig már egy ember megfekszik az nagy probléma ott.

    ha gondolod vegyél fel uplayen, este mehetünk egyet, megmutatom hogy működik a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák