Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiscsőke

    aktív tag

    válasz DrJaka #11274 üzenetére

    Nem kötekedésként, csak írd le pár sorban, hogy miért ódzkodsz annyira a klán ellen?

    A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

  • Anonymus23

    veterán

    válasz DrJaka #11274 üzenetére

    A jelenlegi raid az olyan kb. mint anno a Stolen Signal volt, eleinte csak összehangolt együttműködő csapatok megfelelő gearrel tudták megcsinálni, a végén már elég volt ha 2 értelmes volt közöttük és simán meg lehetett csinálni.

    Amíg klánon belül, kommunikálva, maga a raid vezetve is csak odafigyeléssel van meg, addig ugyanez elképzelheted, amikor 8 talán nem is azonos nyelvet beszélő ember próbálkozik, és a legtöbb csak YT videón látta a 12 perces POG-os run-t és csodálkozik, hogy mi a franc van, amikor 1,5 óra után még az első boss-t se lőtték le.
    Nem tudhatod, hogy kivel keveredel össze, nem tudhatod, hogy milyen gearben és milyen játék intelligenciával bíró emberek közé kerülsz, és a legnehezebb küldetést akarod megcsinálni, ami még mindig csak NORMAL nehézségű.

    Ez olyan mint a foci, persze ki lehet menni a strandra focizni, de nem hogy egy VB-n, de az NB1.ben sem tudnánk értékelhetőt alkotni.
    Azt értem, hogy magáról a lehetőségről beszélünk (én sem értem miért nincs MM hozzá), ugyanakkor ez jelenlegi raiden kívüli gearek és buildek számára jellemzően nem random csapatnak való.

    Ha megnézed, akkor látszik, hogy ők is glitchelve csinálták meg ennyi idő alatt, egyrészt EB + A&E builddel, amik ugye csak és kizárólag a Raiden esnek.

    Én az Ubi helyében engedném az MM-et, csak leírnám figyelmeztetésképpen, hogy aki oda belép az tudja mire számít. Én el tudom hasznosabban is tölteni azt a pár órát, amit próbálkozással töltenénk...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák