Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brownage

    tag

    válasz Nagus #1524 üzenetére

    Értem én. Le is írtam már korábban, hogy a story és párbeszédek, esetleges telefon üzenetek, talált jegyzetek, stb magyar felirata tök hasznos. Sajnos a Div1-el elrontották ezt a teljes egészében magyarosítást és sok dolog volt, amit nem tudtak jól átültetni magyarra, pedig alapvetően nem is lett volna rá semmi szükség. Minek kell a fegyverek felét lemagyarosítani, másik felét meg angolul hagyni. Teljesen mindegy, hogy Heel nevű fegyverrel rohangálunk, vagy Sarokkal. Meg a skillek nevei is maradhattak volna angolok. és akkor az égvilágon senki nem ellenezné a dolgot. Szépen ott lett volna a skill, hogy Seeker Mine (nem pedig idióta fürkész) és hogy mit csinál, azt leírják magyarul. Mindenki érti, hogy mit csinál, és játékon belül azt használja, hogy seeker mine-t használok. És először játszva magyarokkal, nem állok ott bután, hogy fürkészt használ a csapattársam és mindent külön kérdezgetni, hogy az mi? Csak, ha valami csoda folytán célba érne a petíció, akkor gyanítom, hogy ugyanez történne, akkor megint kivétel nélkül mindent fordítanának és ugyanez az idegesítő kétnyelvűség lenne.

    De egyelőre szerintem tök feleslegesen harcodkodunk amellett, hogy valami jó-e vagy sem. Jelen álláspont szerint nem lesz benne magyar. Érdemes ehhez szoktatnia magát mindenkinek, max lesz egy kellemes meglepetése, ha mégis kerül bele. De mint mondtam, így másfél hónappal megjelenés előtt, amikor ezer fontosabb dolguk van az utolsó simítgatásokkal, én abszolút nulla esélyt látok rá, hogy 2ezer aláírás hatására most villámgyorsan úgy döntenek, hogy gőzerővel gyártsanak hozzá teljes magyar nyelvet. Elképzelhetetlennek tartom. Akkor is, ha megpróbáljátok meggyőzni magatokat és egymást, hogy hát ez elméletileg megoldható, működhetne és 2 ezer ember ennyi bevétel, és hogy az ubisoftnak érdeke és stb. stb.

Új hozzászólás Aktív témák