Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz DjDanee87 #587 üzenetére

    Bárkit akit felveszel barátok közé és épp játékban van, a Roadster menüben meg tudod invitálni egy csapatba magaddal. Így egy szerverre kerültök, látjátok egymást és meg tudod csinálni a képet is akár. :)
    Szoszo94 az Uplay ID-m, szívesen segítek ha egyszerre leszünk online valamikor :K

    Ma délután pl biztosan leszek.

    Egyébként a Crew1 awards rendszeréhez hasonló nem lesz itt is, nem tudtok róla? Mi rendgeteg időt beletoltunk haverokkal abba, hogy csináljuk a landmarkok látogatását, vagy hogy négyen menjünk el A-ból B-be és hasonlók, na ez nagyon hiányzik nekünk a kettőből.

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

  • Szoszo94

    őstag

    válasz DjDanee87 #592 üzenetére

    A lehető legnagyobb szintű járműveket kell megvenni minden sorozathoz, így egyből magasabb pontszámú alkatrészek dobásával kezd a játék. Ezen kívül az icon pontokkal én felhúztam még azt, hogy minél jobb minőségű alkatrészt dobjon (Lucky perk talán, fejből nem tudom).
    Aztán farmolni kell, van minden sorozatban 1-1 verseny ami egységnyi idő alatt a legtöbb dolgot adja, azt érdemes pörgetni.

    Sajnos gyorsan rá lehet erre unni, viszont ha egy jármű kész, onnantól már a többit is gyorsan ki lehet maxolni - egyszerűen azzal a maxos járművel kell menni és így már nagy szintű (akár max) alkatrészeket fog dobni.

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

  • válasz DjDanee87 #779 üzenetére

    +1.
    PvP hiánya nagy mínusz, de alapból a játék sem köti le az embert annyira. Engem legalábbis messze nem annyira, mint az 1.
    Nem érzek késztetést, hogy játszak, upgradet csak bonyolultabbá és unalmasabbá tették, nem túl izgi 800x ugyanaz a verseny, hogy jobb alkatrész legyen.
    Az alap koncepció pedig nagyon tetszett, hogy autó-repülő-hajó, de nagyon rosszul kivitelezték. :(
    Az autó kínálat egészen jó, aminek örülök, hogy matricázást megoldották az 1-hez képest, de ezen kívül szinte mindenben jobb volt az első rész.

    Majd azért lehet rászánom magam, hogy kipróbáljam ismét, de nem fűzök hozzá reményt, plusz a forza az jobban leköt.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Aktív témák