Hirdetés

Aktív témák

  • ThaBoss

    senior tag

    Jó reggelt, Vietnám!!! :)
    Mint fentebb említettem, egészen jól bírom a hideget, de ma szinte egész nap a "szabadban" leszek, és mivel ha jól látom -15°C van odakint, így megjátszom egy dupla zoknit és sapkát is húzok. Lassan indulok New Pestre, a régi "hazámba", ahol budapesti karrierem elkezdődött. No nem nosztalgiázni, majdnem..., hanem egy igazi ősi PC-ért, még a 486-os világból, amikor még a "giga" jelző csak egy matematikai mértékegység volt, távol állt még a számítástechnikától. Aztán majd itthon lesz nosztalgia.
    Visszafelé beugrom kicsit Duna Plázához, csak átveszek egy Nokia 5210 kelléket. A mai napom a "retro" jegyében telik. Az asszony is meló után még hazajön egy cuppanósra, aztán siet is Operettszínházba, valami "mennyasszony-izére" megy, én azt kihagyom. Bár szeretem a kultúrát, a musicalek nem kötnek le. Meg így nem két jegyet kell venni, csak egyet, és az akkor szólhat kicsit előkelőbb helyre is. De azért elkisérem, meg vissza is, mert esténként fél az utcán lenni egyedül.
    Na lassan indulok, mert nem lesz belőlem semmi, és 11-re menni kell melózni is.
    Addig is szép napot mindenkinek, C-vitaminokat beszedni, melegen felöltözni, és indulhat a nap!

Aktív témák