Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz nap #170 üzenetére

    Be kell írnom , mert egyszerűen nem találok még most sem szavakat..
    Tegnap, kis éjféli krúzolásom épphogy elkezdődött, amikor egy utszélén parkolo gyönyörű Aston Zagato-ra lettem figyelmes. Igen, a 3millás Aston.. Le is parkoltam a kis AC-mmel mögé, és elkezdtünk beszélgetni. A srác megkérdezte, tetszik a verda? Mármint az ővé.."Persze.." Akarok egy ilyet? Mondom, kb mint a Torrente1 elején Rafi a pisztolyra, "hoogy a francba ne..". Azt mondja, ok, vegyek egy TT-t neki, dobjam fel marketba 2.5milkóért, azt megveszi, és utánna az övét, mai már fennt van, én is megvehetem.
    Ez meg is történt, nem sokkal később már álltam is a Zagatoval mellé..:) Hihetetlen..
    Na de, hogy legyen mégnagyobb bukéja ennek a személyes élménynek, mondtam neki, hogy eléggé le vagyok égve, ócska 400ezrem van, nem tudnál esetleg, még egy car-t megvásárolni tőlem, mondjuk 3misiért?... :DDD Erre azt mondta nekem ez az aranyember: "..ok dude", vegyek neki mégegy TT-t, ilyen szép pink-et és azt megveszi tőlem 9.1millióért... :U Jó mondom, persze..Azt mondja, menjek, itt vár rám.
    Épp eleget szivattak már engem meg az életben, gondoltam, egy ujabb következik most. Elmentem, megcsináltam, vissza, persze ő sehol. Viszont a parkolóban ott figyelt egy másik Zagatos gyerek, meg is szolitott, "a srác elment a pink TT-ért, megvenni." :DD
    Hja mondom, ah köszi, király.. :))
    Meg is tette, vissza is tért, én elmentem a házba, és ott figyelt a számlámon 9.1 milkó.
    :R
    Istenem, ha az életben is ilyen könnyedén tudnám/tudnánk ezt csinálni. Imádom ezt a játékot..

Új hozzászólás Aktív témák