Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Fel #158 üzenetére

    Köszi Bronco és Fel dudes a választ! :R
    Bronco Köszi, ezeket jegyeztem. Hanem, én igazábol másra gondoltam. Mégpedig: olvastam, hogy pedál híjján ugye, Te is gombra raktad a kuplungot. Én is így cselekedtem, nagy felindulással, mivel gamepadom van, és a GallardoSpyder-en el is kezdtem a gyakorlást. Sokra azonban nem mentem, mivel nem értettem/értem a müködését.. :D Hozzáteszem gyorsan, nincs jogsim, autot sem sokat vezettem, tehát nincs életbeli rutinom..:( Szóval, elindulok 1-esben, megnyomom a kuplungot és felrakja a fordulatot, elengedem, vissza. Próbáltam váltani is, ugy h megnyomom elötte a kuplungot, de nem igazán volt jobb. Amit mondjuk észrevettem, de ez is csak talán, hogy ha visszaváltok, akkor ha megnyomom közben a kuplungot, akkor viszonylag nagyobb fordulatszámra rakja vissza előzőbe a sebességet... :U
    Nade, nem is folytatom, nem égetem magam, a lényeg, hogy erre gondoltam, hogyan lehet kuplunggal sebességet váltani ill. játszani vele, menet közben! Múltkor pont Ati007-tel gyorsultam, ua.Viperrel voltunk, jobban elléptem, köszönhetöen hogy finoman nyomtam a gázt, de utánna ugy elszakított mellettem hogy lehidaltam. Meg is kérdeztem tőle, na álljunk meg csak egy kicsit, meséljél, miért is húztál így el. Erre írta, kuplunggal nyomja..
    Ezt a titkot szeretném én is megtudni.. :U

Új hozzászólás Aktív témák