Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztrogoff19

    tag

    Srácok,

    segítsetek legyetek szívesek !

    Már feltettem a kérdést itt, jó pár hsz.-el ezelőtt, érkeztek rá válaszok, de sajnos érdemi előrelépést nem tudtam produkálni, viszont megint aktuális.

    Találtam megint jó kis fényképeket, de az Istennek sem tudom rendesen a telefonra szabni azokat (Galaxy S) :W

    Ha felteszem a telefonra a legnagyobb felbontásban, ha felteszem %-osan a felére csökkentett méretben, akkor is kitol velem az a kurv@ galériás képméretező :W

    Láttam itt a topciban gyönyörű lányokat és más témájú képeket, szép felbontásban, rendesen beállítva. Azt hogy a fenébe csináljátok ?

    Komolyan mondom, vissza fogom adni a nagy nehezen abszolvált diplomámat, mert rettentően zavar, hogy nem tudom megcsinálni.

    Kombat kolléga és murderer69 kolléga (és még jó pár fórumtárs) képernyőin láttam remek fényképeket, a lényeg a képernyő közepére helyezve, szép felbontásban, na ezt szeretném én is, de hogyan :F

    Valaki szánjon meg, és legyen szíves elmagyarázni, hogy mi ennek a metodikája, mert rendkívül bosszantó, hogy egy tulajdonképpen egyszerű beállítást nem vagyok képes megoldani :R

    Morituri Te Salutant

Új hozzászólás Aktív témák