Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schmidty

    újonc

    Sziasztok!
    a telefonos csalók kb egy órája hívtak, apu vette fel, odaadta nekem, hogy beszéljek.Illető mondja, hogy a T-mobiletól van (nevét nem értettem) és hogy közjegyző jelenlétében kisorsolták a telefonszámunkat, és nyertünk 750.000 Ft-os Raiffeisen OKOSkártyát. Mondom ez komoly? Igen, amennyiben ez a szám a 0630...4131. mondom igen. Kisorsoltak, mi vagyunk a 12...ezredikek, és hogy nyertünk, ennek feltétele, hogy 2db 5000,- os domino kártyát kell vásárolni a legközelebbi postán, vagy újságosnál, erre van meghatározott x percünk hogy teljesítsük. ők visszahívnak 40perc múlva. mondom rendben van, megbeszélem a családdal. Meg is beszéltük, el is hittük naívan, pláne a gazdasági válság kellős közepén ;) és mondtam neki, hogy rendben van a dolog. Édesapám megjárta a falut, hogy feltöltő kártyát vegyen, 20 perc alatt megjárta a 40 perces utat, amint hazaért csörgött is a telefon. Addigra tesómmal bújtuk a netet, rátaláltunk erre az oldalra, és elolvastuk a tapasztalatokat! Egyből előkerestük a szerződést, amivel 2002-ben tesóm megvette a telefont(XD), a sim kártyával együtt ugye... És az volt a tervünk, hogy majd visszakérdezzük a szerződés számot, vagy legalább a telefon tulajdonosának adatait. Telefon csörög(telszám kikapcs), tesóm felveszi, erélyesen beleszól: -Igen Tessék? - Sikerült teljesíteni a feltételeket? - Milyen feltételeket? Elnézést kivel beszélek? Recseg a vonal! (XD) -Horváth Péter vagyok. - Beszéltünk már?Mégis kicsoda ön? - Horváth Péter a T-mobile ügyvezetője! - Ügyvezető?!? erre bíp bíp bíp... azóta nem csörgött, és megmaradt a 2db 5000es kártya. Ez nálunk kb 1 évig kibírja úgyhogy hosszútávú befektetést kötöttünk, tudtukon kívül. Köszönjük T-mobile.

Új hozzászólás Aktív témák