Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizs78

    újonc

    Most hívott engem is az ember, aki magát Szekeres Sándornak nevezte(T-Mobile játék osztályról ).
    Amikor kimondta, hogy postázná a számítógép által kisorsolt nyereményemmel feltöltött Raiffeisen bankkártyát, gyanús lett a dolog. Megmondtam, hogy ez engem nem érdekelne.
    Ezután egyből anyámat kezdte emlegetni, nem részletezném hogyan.
    A gonosztevő értelmi szinvonalát tükrözi, hogy fél percen belül újra hívott. Újra bemutatkozott a azon az alulképzett IQ-mentes hangján. Azóta is sajnálom, hogy letettem a telefont, és nem mondtam meg neki a magamét.

    Előszőr próbáltam utánanézni, hogy a T-Mobilenál van-e valaki, aki foglalkozik velem. A 1430-on nem vették fel. A vállalati ügyfelek száma viszont azt mondja, hogy hívjam a 1430-at.
    Gondolom, a T-Mobile érdeke volna, hogy feljelentést tegyen(amennyiben tényleg nem az ő munkatársuk a Szekeres Úr...). Utánna a rendőrség dolga volna kideríteni, hogy ki és milyen céllal gyűjti az adatainkat ilyen szorgalmasan.

    Gondoltam, hogy segítséget kérek a médiában ismert telefontanú program szakértőitől. Az internet szerint (a google a rendőrség honlapját adja ki elsőnek) este 8-ig vannak. A gépi hang meg azt mondja, hogy csak 4-ig. Így aztán el tudom képzelni, hogy haragom lecsillapodik, és a csalókat nem kapja el senki.
    ARRGH

Új hozzászólás Aktív témák