Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz jdeutsch #199 üzenetére

    Sokat kerestem ezt az opciót, de nem találtam. Hajlamos vagyok azt gondolni, hogy magától állt át, ami nem megnyugtató. Az asszony filmet nézett, elmondása szerint véletlenül megnyomta a kikapcsoló gombot, utána visszakapcsolta, közben valahogy lehúzta a felső menüsávot, és benyomta a repülő üzemmódot, majd kikapcsolta azt.
    Filmnézés közben senki nem nyomkodja össze-vissza a cuccot.

    Más. A tok nem akar megjönni, a BG nyomkövetés oldalán meg fura dolgok vannak (lentről felfelé olvasandó):

    Oct 24, 2019 21:01 Címzett kérésére másik címre irányítva Oct 24, 2019 13:43 Kézbesítés sikertelen
    Oct 24, 2019 07:35 Küldemény és az értesítő kézbesítése akadályozott, küldemény feladó részére visszaküldve
    Oct 24, 2019 05:42 Kézbesítésre átadva
    Oct 22, 2019 00:06 Bejövő küldemény belföldi továbbküldése

    Mondanom sem kell, hogy én nem kértem másik címre, engem senki sem keresett, nem kértem másik címre, a cím és a telefonszám jól lett kitöltve, és mivel munkahelyre kértem, olyan sem lehetett hogy a kézbesítés ideje alatt nem volt "otthon" senki. A tabletet ugyanúgy, ugyanide kértem, az rendben megjött.
    Ilyenkor mi van?

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák