Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz álmos #710 üzenetére

    A 0 spreades rendszerem nem MT4-es hanem Ninjatraderes, de nagyon egyszerű. Igazság szerint egy véletlen műve mert nem azt akartam leprogramozni... :B Valószínűleg egyszerűbben is meglehetne majd csinálni, de majd még agyalok rajta. A rendszer napi átlagban közel 400-at köt. Pici pipekre játszik (1-2). Kvázi majdnem mindegy milyen az ármozgás a nap végére (24 h!) pluszban lesz. Habár most volt egy két minuszos nap de az sem volt vészes (csak pár száz dolcsi). Nem rég akartam újra elővenni, hogy finomítsak rajta és különböző időszakokat ismegnézzek. Eddig erre az évre teszteltem le egy perces charton fut a rendszer. A live tesztre nem maradt még időm mert pont a nulla spread miatt tettem félre. Meg vizsgák meg miegymás.

    Egy pár rendszert már én is vásároltam (bár inkább manuálisat, sem EA sem automata rendszert nem vettem még. Volt egy időszak h a nyerségeimet visszaforgattam és rendszerekre meg képzésekre jártam belőle, de az utóbbi időszakban inkább élvezem a tanultakat. Telót, gépet veszek, barátnőt nyaralni viszem.

    Viszont szeretnék fejlődni. Épp ezért megyek mindíg előre és tanulok....

    Bevallom nem sok választott el h megvegyem én is ezt a banking FX-et, de még várnék szintén. A gondom az, hogy nagyon távol van a stoppja(35 pip). 3-5 pip a profittarget. Amit sokszor elér, de azért kíváncsi lennék a jelzéseire. Írtam is az ürgének, hogy elmondja e , h hogyan műkszik pontosan a rendszere( milyen be és kiszállási pontjai vannak), de azt mondta h csak az EA jár, annak gondolom az a változata amibe nem leshetsz bele...szóval gyanús lett...ezért félve bíznám rá magam. A másik gondom h túl sokáig tesztelt vissza és ott már csak core árfolyam van, ergo torzító a hatás. Ami viszont mellette szól az a forward teszt.

    Ez a martingale ez a szerencsejátékos rendszer ugye? Tehát ha van egy vesztő akkor a következő pozit dupla annyi tőkével köti és így tovább. Ezt rettentő kockázatosnak ítélem mert hatalmas lehet a drawdown és végtelen tőkével működne jól a rendszer...

    Láttam már point break-os rendszert, de nem biztos h ugyanarra gondolunk. Meglesem a linkeket amit adtál. Most viszont alvás. Holnap remélem beszélünk még...

    Az árfolyam legyen veled!

    [ Szerkesztve ]

    fulekitrading.wordpress.com

  • 3ngin33r

    csendes tag

    válasz álmos #710 üzenetére

    Sokat túrtam a netet olyan emberek után, akik a forex-ből élnek. Meg lehet élni csak forex tradingből? :) Egy havi átlag nettó 500k HUF már olyan összeg lenne, amiért érdemes lehet pályát változtatni, és full time forexezni. Mondjuk én még full time forex esetén is el tudnám képzelni, hogy egy kisebb társasággal irodát béreljek, hogy mégis munkahely feelingje legyen a dolognak. :)

    Ezeket az EA-kat miben fejlesztették és milyen kerekedő platformra? Gyorsan rákeresve MT4-hez C++ API-t írnak. Ha ennyien fejlesztenek EA-t felmerül a kérdés mi éri meg jobban EA-t fejleszteni és eladni vagy használni egy EA-t?

    th3 f0r3x tr4P3r

Új hozzászólás Aktív témák