Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • álmos

    csendes tag

    válasz Fecdzo #707 üzenetére

    A 0 spreades rendszer érdekelne. Nekem is van egy, de nem vagyok egészen biztos benne, hogy maradéktalanul leellenőriztem (röviden 2buy-1sell, majd fordítva, hedge-ben?). Fél éves füzetrajzolgatás után jött ki.
    Meg volt még egy érdekes, hedgelt martingale-típusú elgondolásom, de akkor más dolgokra kellett koncentrálnom, és abbahagytam a kivitelezését.

    (Na talán most megindul már valamerre az eurusd. Ma egyelőre egy szép -120 pipben vagyok, hiába - ilyen ez a pijac...)

    A bankingfx EA-ját pont egyik nap néztem. A srác be is nevezett ATC-be, hogy megmutassa EA-ját a nagyvilágnak:
    [link]
    Egyelőre nem tudom mit higyjek, de titkon bevallom, szimpatikusnak tűnik. PeaceArmyn is jót írnak róla.
    Ugye az a legnagyobb gáz, hogy diákként nem tehetem meg, hogy kedvemre megvásárlok minden EA-t.

    Most a Pointbreak EA alkotója (Gagahlin) alkotott egy új rendszert, a Pointbreak továbbfejlesztett változatát, most épp ezzel szemezek.
    [link]
    Talán majd egyszer beruházok rá, de először megvárom az első feedbackeket.

    Csak Forexszel foglakozom. Szerintem a Forex mára már egy külön kultúra, egy külön művészet.

    Sokat gondolkodtam létre lehetne hozni egyfajta "baráti" közösséget privát fórum formájában, ahova csak megbízható (értsd, akik ismerik egymást) kereskedők összegyűlnének, és a scammerportékákat kiterítenék egymás előtt: biztosan rengetegen összevásároltak 40 meg 200 dolláros cuccokat, amik aztán épphogy csak törlésre nem kerültek. Én azért megnéznék minden ilyesmit, hátha találnék köztünk egy jó eljárást.
    Valami olyasmi fórumra gondoltam, mint amilyen Bluto hírhedt privát fóruma, csak ezt filecentrikusan, elsősorban a scammerek kiszűrésére, és a scammerek támogatásának megelőzésére.

    Én is a magányos farkasok, az örök függetlenség útját járom. Autodidakta elszántság. Azért vannak ám Mo-n kereskedők, akik hozzánk hasonlóan keresik a jobb EA-kat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák