Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • álmos

    csendes tag

    válasz Fecdzo #711 üzenetére

    Napi 400 trade elég húzós, de el tudom képzelni a skalp menetét, kisebb trükkökkel, hedge alapon könnyen ki lehet hozni a profitot. Cikkcakkozik bőven annyit, hogy ebből haszon teremjen.

    Igen, a martingale a tétduplázós / vagy tripla / vagy Fibo / egyéb (metódusfüggően) eljárás, ami alapvetően nagyon veszélyes vállalkozás. Viszont!
    Mi van ha hedgeled a pozíciót? Néhányan felfedezőútra indultak ezt a kérdést meglovagolva, és egész kellemes dolgokat hoztak össze úgy, hogy közben drasztikusan csökkentették a DD mértékét. Most tesztelek egy fullos martingale EA-t, ebben tényleg minden benne van! Egy fél kalapot beharaptam, mikor ráébredtem, micsoda megoldásokat sűrített bele az alkotója. A felét már én is kigondoltam, de ő még tovább ment!
    Felügyeletet azért igényel, és némileg "hangolni" kell, de szerintem simán profitábilisra állítható. Sokkal többet ingadozik a piac ehhez a strathoz, mint amennyit kitör (ez a strat. a kitörésbe hal bele - de erre is van némi ápoló-gyógymód :K ).
    Csak sajnos a piac bezárt az imént.

    Pointbreak, másról beszélünk. A Pointbreak az egyik leghíresebb EA. A haszna nem túl nagy, de azért a banki kamatokat meghaladja :) Majd dobok linket, ha érdekel.

    PeaceArmys review közül ez még egész jó, csak egy ember panaszkodik, de őt biztos csak "elfelejtették". Hát ez a 3-5 pipes scalpereljárás nekem sosem tetszett. MT4-es brókerek közül nem tudom, ki viselné el. Van egyáltalán ilyen MT4-es?! Hidd el, a maga nemében jó EA, de azért tudok majd mutatni Neked jobbakat is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák