Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Rusher4587 #362 üzenetére

    Szia!

    Nincs a konkrét távcsővel sajnos tapasztalatom, de elég sok decathlon saját márkás terméket használok és mindegyikkel nagyon meg vagyok elégedve, így azzal a feltételezéssel indulnék neki a dolognak, hogy minőségben valószínűleg nem lesz vele probléma. Ha ez a része rendben van, akkor a specifikációk alapján jó ár/érték arányú távcső ez; és a 10x42 szerintem nagyon praktikus is ha számít a súly és hordozhatóság.
    Ha szemüveges vagy, ez a távcső sokkal használhatóbb a szemkagyló miatt mint az Olympus 10x50 DPS-I például. Van ehhez hasonló távcsövem más márkától, ez a fajta kialakítású szemkagyló egy jó szolgáltatás.

    Rákeresve az oldalukon láttam, hogy van egy 900-as típusjelzésű is a kínálatukban, 10 ezerrel drágábban, lehet hogy inkább még ennyit rátennék és azt venném. Külsőre az nagyon emlékeztet egy Minox távcsőre, még azt is elképzelhetőnek tartom hogy azt ők gyártják nekik. Lehet, hogy más a lencsék felületkezelése is. Tetszik az a kemény tok ami jár hozzá. Összességében lehet, hogy ránéznék erre a helyedben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák