Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz HUN]Repa #4952 üzenetére

    Remélem ez nem komoly mert megmarom magam
    Novemberbe elromlott a nálatok vásárolt SAMSUNG HD103SJ , ekkor se tudtam mire menteni így megrendeltem a Toshiba DT01ACA200 merevlemezt , majd rámentettem az adatokat és december második hetében elküldtem garanciába a régit amit januárba cseréltek is egy Seagate 1TB ST1000DM005 ezt itt az apón egy hete tudtam eladni kerestem rajta 1500Ft-ot(ugye kérhetem volna a vételárat is csak én pont akkor vettem mikkor a legolcsóbb volt)
    Most meg azt mondok készüljek hibára na ne
    De ahogy írtam is egyenlőre nincs bajom se akadás se késlekedés , csak néha egy kattanás (napi 4x 5x)

    Sentinel
    Raw Read Error Rate 0-a
    Bár van három érték ami nekem furcsa, vagyis nem tudom hogy jó vagy nem
    Throughput Performance
    Spin Up Time
    Seek Time Performance
    Tehát ezek nekem furcsák, de a Kondíció 100%, így max jobban fogom figyelni , bár egyszer már rám ijesztet mert Raw Read Error Rate egyszer felugrott 90.000 környékére de pár napra rá vissza ment 0-ra , lehet áthelyezte a hibásokat nem tudom

    2012-11-16 23:08:51- kor kezdtem el használni pont 100napja és a Működési ideje: 97nap 19óra , nálam aztán nem sokat pihen

    Nem hinném hogy a tápegységnek baja lenne mert akkor játék alatt is probléma lenne, a adatlapomon láthatod a gépedet szerintem a tápegységem túl van méretezve a gépemhez

    Hát remélem nem mostanában kell igénybe vennem a Garnciafutár szolgáltatásotokat :DDD

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák