Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okib4100

    aktív tag

    válasz ForRedGlory #2672 üzenetére

    Üdv,

    Leírtam, h nem az a bajom, h csak 5 megát bír a vonal. Lehet váltottunk volna akkor is ha 4 mega lett volna, mert a T-s előfizetéshez járt egy csomó plusz dolog, pl. ingyen domain, 2 gigás mailboxok, etc. (míg a datanet 500 Ft+áfa/MB/hó díjért bővítette volna mailboxunkat - no comment). A maradék 5%-ra pedig 6,7 mbitet mondott a történetben szereplő kisasszony, ráadásul az egyik szerelő megmondta, h helyszínre kiszállás nélkül nem lehet atombiztosan megmondani, h egy vonal mennyit tud, aki másként állította, az valószínűleg kummantott. Nem értek az ADSL műszaki oldalához, de amilyen érveket a szerelő felhozott, az elég meggyőző volt.

    Amiért felhoztam a történetet, az az h egyrészt a nemzetközi lassulás ügyében a füle botját sem mozdította senki a fél-hivatalos fórumon, ügyfélszolgálatra be sem telefonálok mert tudom, h fogalmuk sincs miről beszélek.

    És ehhez jött a csúcsidőben magyar oldalak lassulása, ami fogalmam sincs h mitől van

    A datanetnél 7 év alatt sosem volt ilyen h "csúcsidős lassulás", vagy max külföldről kicsit visszaesett a letöltés, de amúgy sem sokat töltök. De hogy a BBC főoldala 1 perc alatt jön be, vagy a sourceforge (x millió mirrorral szerte a világon) timeoutot ad vissza, az enyhén szólva sokkoló.

    [ Szerkesztve ]

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

  • catty21

    tag

    válasz ForRedGlory #2672 üzenetére

    Figyelj, azért ez a nem tudom mi bajod szöveg eléggé bosszantó! Azért van a bemérés, hogy megnézzék, bírja-e a vonal, senki sem szeret nyolc megáért fizetni, ha mondjuk csak hármat bírna a vonala!

    Túl sok a fejetlenség nálatok és bizony az ügyintézők abszolút nincsenek tisztában a dolgokkal!!! Félreinformálnak, hibásan rögzítenek és ez mind az előfizetőnek bosszúság, idő és pénz.
    Ami neked mondjuk nem fáj, mert nem magánvállalkozó vagy, hanem egy nagy cég tagja.

    Nem értem miért csodálkoztok, hogy az ügyfelek ki vannak borulva, amikor ekkora káosz van?

Új hozzászólás Aktív témák