Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz #46824192 #137897 üzenetére

    „csak sokan nem akarunk szolgaboxot és azért külön fizetni”
    „[..] akkor fizetünk azért hogy ne legyen szolgabox”
    Akkor most mivel is van a baj tulajdonképpen? Nem akarsz külön boxért fizetni, de ha nem lenne box, akkor azért a megoldásért sem akarnál fizetni? :F Meglepő, hogy egy cég profitot akar termelni? Semmilyen szolgáltatásért nem fizetsz, mert még a végén valaki keres rajta? Tankolni azért szoktál? (Bár az utolsó példa most pont nem állja meg a helyét...)

    Ha nem akarsz set top boxot, válassz olyan szolgáltatót, aminél nem kell. Egyúttal megszabadulnál ettől a téged annyira zavaró színtől is. Tiszta haszon.

    Havi 1000 Ft-on fennakadni meg nekem egy kicsit furcsa. 2 dologban elég biztos vagyok:
    1) kevesebb, mint 1 óra alatt keresel ennyi pénzt
    2) ennél többet elversz havonta értelmetlen dolgokra.
    Ha ennyire fáj, gondold át, hogy szükséged van-e egyáltalán 1 boxnál többre.

    Enkódert nem kell fejleszteniük, mint korábban is írtam, rendelkezésre áll készen. Ráadásul nyílt forráskódú, így licenszelni sem kell. Egy számítógép kell, ami képes az összes elérhető csatorna nyers adatfolyamát enkódolni valós időben, majd továbbítani a megfelelő szerverek felé, meg valaki, aki normálisan fel tudja konfigurálni. Erre írtam, hogy - sokezer, a szolgáltatói Maslow-piramis alapjának részét képző HGW lecserélésével ellentétben - ez nem költség egy ekkora cég esetén. Különösen a várható (akár pénzügyi, akár tudás/tapasztalatbeli) extra profitot figyelembe véve.
    Még biztonsági tartalék sem kell az adott gépből, fallbacknek ott a másik stream.

    „Mert így is pénzt termel ,akkor minek költeni!”
    Ha ennyire elégedetlen vagy a szolgáltatással, akkor válts szolgáltatót. Annyival is kevesebb pénzt fog termelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák