Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raider21

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #85529 üzenetére

    Arra utaltam, hogy van abban ráció amit a fórumtársunk írt. De tisztában vagyok vele, hogy nem belsős.

    Ez a 42/12 -es visszavágott profil "nagyon jó" azoknak, akiknél van IP TV; de talán kellene egy 44-48/14-15 Mbit/s közötti sebességű korlátozott profil is, azoknak akiknél nincs IP TV szolgáltatás, ha már korlátoznak ott, ahol szerintük ez a zaj, stb. miatt szükséges lehet. :P Legalább is arra a jó pár évre, amíg ténylegesen nem lesz Vectoring a rendszerben. Csak azért írom ezt a "javaslatot", mert egy pont 50/15 Mbit/s -et tudó, 100% -on kihajtott vonalnál automatikusan beállt 48/15 Mbit/s sebességre, minden szakadás és érzékelhető probléma nélkül!

    Engem azért a letöltési korlátozás is kiakasztott egy kicsit, mert eleve nem volt meg az 50-55 Mbit/s a vonalon, de stabilan beállt magától 48 Mbit/s sebességre, fölfelé meg 15,8 Mbit/s -re. Lefelé eltűnt mostanra 6 Mbit/s, ez 12,5% visszavágás - azért az is bosszantó, hogy csak 42 Mbit/s -el jön lefelé. Ha ténylegesen 45 Mbit/s környéke lenne a sebesség, akkor nem morognék. :P ;) Az még bosszantóbb, szintúgy mint nálad, a feltöltés megvágása: 3,8 Mbit/s ment a levesbe, ami nálam cirka 24% -os visszavágása a sebességnek. :( :(( :W

    Most 25 óra 15 perc üzemidő után, így muzsikál a vonalam.

    Kíváncsian várom, hogy mi lesz nálad az új Bondingos HGW jövőheti installálása után, sebesség és stabilitás terén. :)

    [ Szerkesztve ]

    raider21

Új hozzászólás Aktív témák