Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Szia T!

    Örülök, hogy segítesz itt az embereknek, ezt előre is köszönöm én is, mert nekem is lehet megkönnyíted a dolgom :) Nem kell órákat keresgélnem neten más fórumokban.

    Előre is bocs, ha nem olvasok vissza de csak ma-holnap tartózkodom itt havernál és szeretnék vmi megoldást találni már a gondjára.

    Nah szóval T-Home rendszere van neki, TV és Internet előfizetés szóval cakk pakk.
    Olyan tavaly december óta van nekik ez a csomag és azóta van nekik egy olyan gond, hogy kb. fél óránként elmegy a net. Egy 5-10 perc múlva visszajön és minden megy tovább.
    Mikor jó a net mind a tv mind a net maxon megy...tv-nél nincs képhiba semmi, netnél maxon megy szépen.

    Kábelek a szobában nincsenek neki megtörve semmi, megnéztük, gépén a dolgok rendben vannak, tehát szoftveres gondja nincs, illetve ha lenne is a tv-nek ahhoz semmi köze szóval központilag száll el a nete.

    Azt mondta egyszer már szóltak ez ügyben és ki is jöttek és ők azt mondták ,,megcsinálták, minden ok"...de azt nem nagyon közölték velük mit is csináltak pontosan.
    Ugyan úgy rossz azóta is.

    Tudsz valamit tanácsolni mi a fene lehet ez nekik?
    Ebben a városrészben is van másik ismerős...illetve a városban is több helyen és ott mindenkinek tökéletes minden, nincs ilyen gondjuk mint neki.

    Helyileg ez Baranya megye - Komló

    Előre is köszi a helpet!!!

    Minden jót!

    Brian

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák