Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    Sziasztok!

    Megtenné nekem valaki IPTV-s fórumtárs, hogy megnézi a Cisco ISB6030MT-A STB szoftver verzióadatokat?

    Tegnap este 8 óra körül tévénézés közben kimerevedett a kép, és onnan kezdve a box semmire sem reagált. Az újraindítás nem futott le, az áramtalanítás után sem indult el. Van egy másik box is, Cisco 2001-es, az pontosan ugyanígy viselkedett. Én arra gyanakszom hogy talán frissítést küldtek az STB-kre, és nem jött össze. Nem hiszem hogy a HGW-re (Cisco 3925) jött volna valami, mert az internet folyamatosan működött. Egyébként a HGW második négy LED-je (amik általában sárgán szoktak villogni) folyamatos zölddel világítottak.

    Szerencsére sikerült elérni a 1412-őt. Valamit megnéztek bent, aztán küldtek valamilyen frissítést a HGW-re, amitől kevesebb mint egy percig nem volt net, majd visszaállt. Ezután kellett volna mindent áramtalanítani, aztán a megfelelő sorrendben újraindítani. Őszintén bevallva én ezt már nem tettem meg, mert a HGW-n újra megszokott módon módon jeleztek a LED-ek. és mindkét STB-t bekapcsolva - sem áramtalanítás, sem normál újraindítás nem volt - minden normálisan működött. Talán mégis a HGW-ben állítódott el valami, amit bentről helyre tudtak hozni. Egyébként a HGW szoftvere továbbra is a 2014. decemberi, az tehát nem frissült.

    Köszönöm

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák