Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dedix

    tag

    válasz m3tr0 #5632 üzenetére

    Nalam is hasonlo a problema, bar nem ennyire durva. Szinte minden reggel rejtelyes modon 7:40-41-kor szakad, majd ugy is marad, amig eszre nem veszem. Ha kikapcsolom ilyenkor a HGW-t, (pirelli) majd egybol vissza, felall ujra. Ez ugye azert gaz fokent, mert a telo is errol megy, egyebkent nem is erdekelne annyira. Bar ma hasznalat kozben is tapasztaltam egy ilyen szakadast, ha ez igy fog folytatodni morcos leszek es kitorolhetik a segguket a husegidovel.... Invitel is igy jart... Eddig amugy 4szer jelentettem be, SMS, automata hivasai, "kijavitottuk a hibat", egyebek itt is megvoltak.... 72 ora... Varok... De azert van egy limit. Egyebkent merfoldkovekkel jobb, mint az Invitel, az valami katasztrofa volt.

    Ezzel kapcsolatban kerdesem is lenne a kedves forumozokhoz, ami kicsit off jellegu:

    A GTS-Datanet Kft. oldalain talaltam ra egy igen kedvezo csomagra. Nevezetesen a V2 csomagra, ami 2.5M. Sajnos nalam tobbet nem bir a vonal, pontosabban messze lakom a kozponttol. A kov. adatokat mertem a T ADSL teszt szerveren:

    Letöltési sebesség teszteredmények
    Adatmennyiség: 2048.20 kbyte (2 097 352 byte)
    Letöltési idő: 7.21 sec
    Sebesség: 2278 kbit/sec (2 332 672 bit/sec)
    Vonali sebesség: 2688.00 kbps

    Feltöltési sebesség teszteredmények
    Adatmennyiség: 2048.20 kbyte (2 097 352 byte)
    Letöltési idő: 77.08 sec
    Sebesség: 212 kbit/sec (217 088 bit/sec)
    Vonali sebesség: 256.00 kbps

    A fentiek szerint a 2.5M menne. Kerem, akinek vannak Datanetes tapasztalatai (nem a regi betarcsazos idokbol - onnan vannak nekem is) jelezze, erdemes e.

    [ Szerkesztve ]

    Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

Új hozzászólás Aktív témák