Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Khelben #39869 üzenetére

    Nálam is hasonló volt 2013-ba a helyzet és az IPTV mellé csak a NetMánis S csomagot lehetett (engedtek) , de már elérhető a NetMánis M csomag aminél a garantált ugye 10Mbit/s , 2db TV-n van használva az IPTV Családi csomag (2.-ik TV-n vez. nélküli eszközzel) és most is 1-ik ember azt mondta, hogy nem fog menni, mert IPTV mellett max. a 10MB-os használható csak /adott vonalon/ , de ma megint telefonáltam és be is állították a csomagokat és már azt is használom... igaz töltöttem le és csak 1.5-1.6Mbit/sec -el jött a cucc , korábban a 10Mbit/s garantált -nál 1.1Mbit/s -el töltött le, így sokat nem léptem előre... :U /bár ha úgy számolom, hogy 10Mbit -et elosztom 8-al akkor 1.6Mbit/s -et kapok , ez így a valós ?/ nem értem most ezt... :( /azt hittem a garantált 10Mbit/s -es letöltési sebesség valóban 10Mbit/s -el is fog lefelé tölteni.... de nem úgy tölt lefelé ! / :Y :W

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák