Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    hát ez hihetetlen. Tegnap óta van cisco epc3925 modemem. Most beraktam egy torrent letöltést, mire azt látom hogy az addig folyamatos seedelés 500-600 kbyte/sec-ről leesik 0-ra. A letöltés meg kb 600 kbyte/sec körül tanyázik, úgy hogy van egy rakás digis seeder.
    Emellett a weboldalak betöltődése belassul, vagy be se tölt, hibát ír hogy nem lehet betölteni.

    Kikapcsoltam a letöltést, erre a seed újra 600-on. Elindítottam egy pingelést a bix felé. és azt látom, hogy ha megy a torrent letöltés akkor összevissza ingadozik, és lossol rendesen, viszont ha kilövöm és a seed megy max sávszélen, akkor semmi gond.
    Kipróbáltam úgy is hogy csak a modemet pingelem, lanon belül. És ott is lossol ha megy a letöltés.

    Mi a franc ez? Feltöltés maxon megy a letöltésnél meg beáll minden, lossol, ráadásul olyan sávszélen tölt, aminek a dupláját tudta az ed2.0-ás modemmel, loss nélkül.
    A kábel sem lehet rossz, mert ha simán http-n tesztelem, kijön a 30mbit lefelé, és nem lossol.
    Ráadás az is hogy dmz-be raktam a gépem, tehát nem is kéne terhelnie a modemet a port forwardnak.
    DS csatornából 8 van belockolva, mind 39 és 41 db-s snr mellett +/-3 dbmv-vel, US-ből 2 db 40 dbmv-vel.

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák