Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ebit

    addikt

    válasz shabbarulez #249 üzenetére

    Értem, igy úgy gondolom egyoldalon állunk.

    Ezt irtad:

    Ez a vonal a végletekig ki van sajtolva és e mellett csak akkora linksebességre képe. Na most ha a vonalad bőven tudná a 8 Mbps-et és a Tíkom szándékosan visszavennék 4 Mbps-esre, akkor igen komoly tartalékok maradnának a vonali jellemzőkben. Szóval lehet ilyen rémtörténeteket gyártani fórumokon a gaz szolgáltatóról aki direkt azon élvezkedik hogy ügyfelet minél jobban szivathassa, de szerintem felesleges. Ha szándékosan visszavennék a vonalat, a szándékosság egyértelműen látszana. Látod nálad is lehet látni hogy a relative capacity 101%-os vagyis minden csutkára van húzva, ha nem így lenne azt azonnal látni lehetne. Szóval Tíkom ezzel nem tud trükközni mert azonnal lebukna.

    Annyi észrevételem van, ehhez kapcsolodóan, rendelkezem több száz /saját/ modem mérési adattal, ami az általad leirtaknak ellentmond.
    Ezeken az általad is emlitett viszonylagos kapacitás 100% feletti érték,és megközelitőleg azonos magas 50 db csillapitás mellett, is a géptermi eltérő beállitások, miatt kúlőnbőző linksebességeket kaptam.

Új hozzászólás Aktív témák