Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    24 óra kimaradás.
    A központ hívására kijött a szerelő, méghozzá nagyon hamar. Ez szokatlan volt. Kábeleket ellenőrzött, modemet cserélt...és nem történt semmi. Szerencsétlen ki megy az utcára bíbelődni, először a villanypóznára, majd az utcasarki elosztóhoz, végül a körzeti főelosztóhoz. Visszajön, telefonál (sokadjára). 1,5 órát bekkelt nálunk és végre hajlandók voltak neki megmondani szerencsétlennek, hogy nem itt van a hiba, hanem a központban.
    Tegnap éjfélkor elkezdtek valamit újítani a rendszerben és előreláthatólag este 8-ig rendbejön.
    Miután elment a szerelő, este 6 környékén még visszahívott, hogy nemsokára befejezik a munkálatokat a központban és ha minden igaz, már 7 óra után lesz kapcsolat. Nem lett. 20.30-kor felhívtam a központot újra. Ők ezzel nem tudnak mit kezdeni, mert nem látják a hibát. Visszaadják az ügyet a szerelőnek és az holnap ismét felkeres. Erre Én konkrétan elküldtem őket a jó Halál f@szára. Ma délelőtt 10-kor bekapcsoltam a gépet és végre volt net. Nem keresett fel a szerelő, mégis bent volt hiba. :W

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák