Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    Na letelt a második 72 óra is, megoldás még mindig nincs, nem is kerestek azóta, csak én őket, de érdekes módon, a pasi mikor visszaolvasta a telefonszámot, akkor az első hibabejelentéskori számot olvasta be, ami "állítólag nincs is a rendszerben". A mostani telefonomkor azt mondták,hogy a szerelők még nem jeleztek vissza. Azt mondták nem tehetek semmit, max díjkompenzációt kérhetek, ha 72 óra alatt nem tudják megcsinálni...60 napig ingyen megy a net eleve, szóval teljesen tehetetlen vagyok.A jövő hetet még megvárom, ha péntekig nem lesz változás, akkor visszamondom az adsl-t, és maradok a fibernél..ez már vicc, amit csinálnak.

    Mellesleg telefonálás közben többször szakadt a vonal, és az sm50 programban a grafikonon szépen látszott,hogy visszapofázik a modem felé a telefon. Volt itthon egy régi szűrőm(régen is volt adsl-em), arra kicseréltem, a vonalértékek picit jobbak lettek, és nem szakad teló közben. Azért érdekes. Természetesen a 8 megás szédítő sebességű netem alig 1 mbit/128kbit maradt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák