Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    közben a problémák köre bővült. 8 mbit internt + családi csomag IPTV-t rendeltem alap voip telefonnal. A gép maga egy tp-link wn321g típus 54 mbites usb-stickel kapcsolódik a speedtouchra. A probéma, hogy többször ellenőrizték a rendszerben a bellítsokat, a HWG 8100/512 re van belőve, az én gépem ebből - akár megy tv, akár nem - max 1750/110 re képes. Namost eddig is jött 6,5 mbittel minimum speedtest szerint, olyan átlag 780 kbpsel a letöltés, nem hiszem hogy egy iptv 5 mbittel csökkentené ezt. A szerelő szerint azért, mert 54 mbites wifi stickem van......namost 8mbitre annak is elégnek kell lennie....erre rádugta laptopját kábellel a hwg-re hogy mer az úgy van , láss csodát nála 3500 at mért a t-home tesztserver. Ezzel igazolva álíltását miszerint a wifi a hibás, letudta a dolgot, mert hogy 100mbites hálókártya vs 54 mbites stick, potnt kétszeres sebesség....Na, akkor kössük rá kábellel a hwgre az én gépem. Rákötöttük, ugyanúgy 1750/110 a maximum. Kikapcsoltam tvt, STB-t, hogy ne korlátozzon, úgyis. A VOIP telefon meg nem működik mert valamit nem tudnak lefuttatni a rendszerben. A szerelő elment, elvileg szól a központnak hogy ilyen gondok vannak, de sajnos ez engem nem segít ki. Mi lehet a probléma hogy a HWGtől ugymond cseszik átjönni a 8mbit ?

    A hdmi probléma megoldódott....nem volt semmi gond vele, szerelő volt türelmetlen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák