Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.R.Ewing

    tag

    ISP váltóknak.

    szünetmentes ISP váltásnál akkor lesz minden frankó, ha a rendszerben 5napon belül találkozik az igénylésed és a meglévő szolgáltatód felé történő lemondás. T-com-os üzletkötő vagyok, bár 99%-ban üzleti előfizetőkkel foglalkozom, az egyénieknél is így van ez.

    én mindig kitöltetek az ügyfelekkel egy nyilatkozatot, amivel lemondja a meglévő szolgáltató felé a dolgot. ezt én is elküldöm a T-com felé, és az ügyfelet is megkérem, hogy küldje el a saját szolgáltatójának,akkor 100% nem lesz gáz, és a volt szolgáltató sem okoskodhat, mert szokták ám...

    ha valakinek ilyen gondja lenne cégnév/személynév és telefonszám/ügyfélazonosító alapján utána tudok nézni, hogy hol tart a folyamat.

    [B]de ha esetleg T-home,net vagy telefon kéne, akkor is tudok segíteni. dobtok egy mailcímet, én meg dobok egy megrendelőlapot. gyorsabb és megbízhatóbb is, mint az online, és kényelmesebb, mint T-pontba mászkálni...

    ha csak egy sima névátírást, vagy áthelyezést, vagy díjcsomagváltást szeretnétek, akkoris nyugodtan megkereshettek.[/B]

Új hozzászólás Aktív témák