Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Túzok22

    aktív tag

    válasz NY_A #106884 üzenetére

    Nekem meg optikán szoktak lenni kilengések (Telekom Net L csomag 1000/1000 Mbit/s), 200 és 1000 között szinte minden félét mérek le- és feltöltésnél is (nem töltök épp semmit le a netről nem torrentezek), úgy hogy 3000 fős falu és kb csak a falu harmada van még csak rákötve, pedig OPTIKA és fixebben kellene jönnie a közel 1000/1000-nek. Pingem 4-8 között mozog általában, de néha észlelek minimális packet loss-t “Fortnite” online játéknál és ilyenkor egy kicsit belaggolok. Megnéztem router nélkül is átdugtam a gépből jövő lan kábelt a Sagemcom 5655 v2-re és úgy is csinálja. Nem hinném hogy a routeremmel van gond. Lehet hogy ez egy Sagemcom bug? Valaki esetleg tudja hogy ez miért van? Elméletileg OPTIKÁNÁL nem is szabadna ilyen problémáknak előfordulnia. Egyébként kb egy hónapja indult el nálunk Bagon az optikai net. Mások is mondták már a faluban hogy voltak/vannak hasonló problémáik. A kiérkező T-sek mindig azt mondták hogy tökéletesen működik a hálózatuk. Szerintem nem kéne ennyire erőltetni a Sagemcomot, állítom hogy ezekkel van probléma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák