Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon szuper napom volt tegnap. Persze reggel szakadó esőben dolgoztunk 10-ig amikor meguntuk az ázást és hazajöttünk . Mondjuk szerettem is volna ha kurtább lesz a nap mert tegnap volt cuncikának az oviban a Márton napi lámpás menete amin nagyon ott akartam lenni. Ez volt az első közös családi ovis élményünk és ezt nem hagyhattam ki. Munkából hazafelé még be kellett ugrani apámhoz hogy a mobilinternetet beüzemeljük a gépén. Ez eltartott egy darabig mert teljesen kezdő az öreg. 60 évesen fog rácuppanni a netre. :D Nem lehet nem használni a netet akárhány éves is az ember. Feldobtam neki egy firefoxot és könyvjelzők közé felvettem azokat a helyeket amiket látogatni szeretne. Majd vasárnap megyünk hozzá a gyerekekkel és majd akkor referál hogy áll a nettel.
    Hazaérve kicsit rendeztem a gépet és kisvártatva megérkezett édes is a munkából. Épp csak lefürödtünk mindketten és már indulhattunk is az oviban cuncihoz. Odafelé beugrottunk megnézni a tévéket az euronicsba. Jó volna hitelt kapni és apránként kifizetgetni egy nem túl drága LCD.-t. Onnan átmentünk harisnyát venni egy boltba és már sietnünk kellett hogy oda érjünk időben az oviba.
    Az ünnepség nagyon szuper volt. A gyerekek körbe járkálva énekeltek Márton napi német dalokat. Ez az ovi két nyelvű de német nemzetiségű ovi. Készített édes pár fotót a telefonjával.Tündérkém! :)
    Az előadás után lámpást készítettünk. Egy dunsztosüvegre ragasztgattunk színes papírfecniket. Cuncika alkot.. :D Mindenki nagyon jól érezte magát.
    Sajnos a hazafelé úton is szakadt az eső és fújt a szél. Nagyon átfagytunk. Be is ugrottunk venni nekem egy téli sapit és kesztyűt. Persze kesztyűt kapott cuncika is. Nekem egy pamut szürke tündérkének pedig egy vidám sokszínű lett. Nagyon örült mindenki a meleg holminak.
    Este szerencsére nem volt gáztámadás és korán le tudtunk feküdni. Nyugodt mormota alvás volt hajnalig. Fél4-kor felkeltem és játszottam az új COD-al. Nagyon szuper! Persze van pár játék ami félbe van hagyva de ezt most végig fogom játszani. Persze csak akkor ha nincsenek ébren a csajok. Egy kapcsolatom már ráment a gépre. Ezt nem fogom elszúrni ezzel.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák