Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon nyugis éjszakánk volt. Mindenki jól aludt. Mi édessel összesimulva cuncika pedig az ágyikójában. Nagyon jó esténk volt a tegnapi. Ahogy hazajöttem már húzott is cunci magával játszani. Mivel a vacsi csúszásban volt mert édes sokáig dolgozott ezért engedtem is neki és mentem játszani vele. Elolvastam neki pár mesét az Anna és Petiből. Utána pici huncutkodás majd elmosogattam. Cunci odaült közénk a konyhapultra. Édes a tűzhelynél főzött én pedig a pult másik végén mosogattam. Elmesélték a napjukat. Tegnap fizettünk lakbért. Nem volt épp olcsó de kinyögtük.
    Gyors vacsi után fürcsi volt. Cunci velem szeretett volna pancsolni és én ennek nem tudok ellenállni. Azt játszottuk hogy ő az anyukám én pedig a pici fia vagyok. Ő fürdetett le tetőtől talpig. Volt küzdelem rendesen.. :D Azután fordítva volt. Ő volt az én kislányom.(ami igaz is :B )
    Utána gyors huncutkodás az ágyban amíg édes is letusolt és korai durmi volt.
    Munka: Felállítottuk a derékszelemen egy részét. Annyit amennyi anyagunk volt rá. Most szakad az eső de be tudunk húzódni a födém alá és ott fogunk szarufát szabni.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák