Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon nyugodt éjszakán vagyunk túl. Semmi nem zavarta a pihenésünket. Összebújva aludtunk el édessel mint két cicus. Nyoma sincs már annak bennem amikor régebben külön ágyon akartam aludni mint otthon tettem..
    A tegnapi nap nagyon szuper volt! Korán útnak indultunk és mentünk egy kört fehérváron. Az Auchanban nyitottunk majd az Alba plázában jártuk végig az üzleteket, végül a Tescoban fejeztük be a körutat. Elég szépen elfáradtunk. Vettünk pár rucit cuncinak és édes is kapott egy farmer nacit. Sajnos kevesebb ruhát tudtunk venni mert nem volt olyan amit igazán szerettünk volna. Kora délutánig voltunk el mert még szerettünk volna picit pihenni és csak egymással foglalkozni. Gyors ebéd után össze is bújtunk. Nagyon jól esett összeforrni..Mind testnek mind léleknek nagy szüksége volt erre. Sajnos nem tartott sokáig az idilli hangulat mert megkért Zoli hogy ugorjak ki értük anyósához kocsival. Gyorsan hazahoztuk őket és mi még elmentünk egyet sétálni a jó időben. Már szürkületben értünk haza. Vacsi és fürcsi után már bújtunk is ágyikóba. Korai elalvással zártuk a napot.
    Csodálatos nap volt. Hiányzott cuncika de még ki kell bírnunk majdnem két napot.. Holnap este kapjuk vissza őt. Kíváncsian várom mennyit változott az 5 nap alatt. Remélem nem nagyon hangolták ellenünk. Meglátjuk..
    Ma szerintem többé kevésbé befejezzük a kocsibeálló szerkezetét. Ez azt jelenti hogy holnap már két felé fogunk dolgozni..
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák