Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Már egy jó ideje fent vagyunk. Köszönhető ez annak hogy az óraállítást a szervezetem nem vette még tudomásul. Mondjuk hasznosan töltöttük el eddig az időt. Kávézás és tisztálkodás utáni összebújás után vagyok már. :P
    Tegnap szakadt az eső ezért nem mentem el dolgozni. Persze ez a munkaadónknak nem tetszett. Majd holnapra remélem megenyhül.. Viszont így volt időm venni egy fogast az előszobába a kabátoknak amit fel is fúrtam. Édes délelőttös volt és gondoltam meglepem mire hazaér. A meglepi sikerült is csak a 2. fúrással pont eltrafáltam cunci szobájának a betápvezetékét. Hatalmas csattanással egybekötött hegesztés figyelt be. Annyira örültem hogy valami csuda! Szóval a 10 perces munkából sikerült egy több mint egy órás munkát összehozni magamnak. Nyami...
    Úgy volt hogy ma csak pihizünk. Tegnap édes megfőzött így elvileg ma csak élveznünk kellene egymást de közben eszembe jutott hogy mi lenne ha bemennénk ma is fehérvárra vásárolgatni neki és cuncikának téli rucikat. Szóval ma shopingolunk. :D Magamra sem ismerek! Mindig is utáltam a bevásárló kőrutakat de édessel valahogy ez is más...
    Megyek és visszabújok mellé.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák