Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt!

    Persze tegnap csak egy hiu ábránd volt részemről hogy dolgozni menjek.2 dolog is megakadáyozott ebben.Először s amint kikapcsoltam reggel a gépet azonnal rosszul lettem és nemhogy a munka nem jutott eszembe de örültem hogy vissza tudtam mászni az ágyamba.A másik pedig hogy 9 óra körül telefnált Zoli hogy átment volna kocsival a boltba de a kocsi bedöglött éés nemcsakhogy bedöglött hanem a 2-3 henger szelepfészke kifordult.Ez annyit jelent hogy a javitása bő egy hét és 120 rugo.NYAMI!!!!! Hétfőn lejár a műszakija is ugyhogy most alaphangon 150 rugot rá kell költeni a verdára. Ez pont jol esett abban a pillanatban hallani.Arrol nem is beszélek hogy mami volt a dokinál gyógyszert iratni magának éselmesélte az izomfájdalmamat neki és ő kikövetkeztette hogy ha ott a felkaromban egy csomo van akkor az valszeg részleges izomszakadás amivel minimum fizikoterápiára kellene járnom.NYAMI!! Vannak ilyen fini napok amikor megtalál minden rossz engem.
    Hogy legyen pozitiv dolog is ,a félévi bizit kiosztották és arany pici fiamnak minden jegye kanyarodik!!!! Igaz sok benne a kettes dehát istenem. A fő célkitűzéést teljesitette.Kislányom szöveges értékelése olyan erős közepes.Annyira jol esett a sok rossz hir után ezt hallani.Szívesen megölelgettem volna őket de nem akartam befertőzni a virusaimmal.Ezért csak a mtatóujjunkat érintettük ösze jelezve hogy azért ez az eredmény számomra rendben van.
    Ma nem dolgozunk mert kocsi hétfőre lesz.Nem is bánom.Tegnap 4 szem narancsot ettem és 5 kanál husilevest.Visont szépen apad a hasam .
    Szép betegségmentes napot mindenkinek!

Aktív témák