Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz Cs1csó #16518 üzenetére

    "Az APC Easy nem bírja, ez pontosan mit jelent? Hogyan és mikor kapcsol le amikor szimulálsz egy áramszünetet? Azonnal? Mert lehet - csak tipp - az akkura átkapcsolás idő hosszú és ezt nem bírja a tévé pedig bírnia kellene"

    Kb. 1mp-es volt az áramszünet, ekkor "elhasalt". Folyamatos sípolásba kezdett, és vissza se adta az áramot miután 1m múlva visszajött az áram.
    Ki kellett kapcsolnom, és kb. 20mp múlva kapcsoltam vissza, és akkor helyreállt, azaz adott áramot... 270W volt terhelést nem bírt ki. :( Ezt most is lemértem..
    200W az indulási legmagasabb áramfelvétel.
    A legnagyobb grafikai igényű játéknál 310W fogyasztás volt.(de ezzel már nem játszom, csak kipróbáltam) Amit most nyomok az max. 270W fogyasztást mutatott a mérő.
    Ezt megcsinálta az előző APC easy is, mert az 1,5 éves volt azaz garanciás.
    Akkor jeleztem a problémát a gyártónak, és kicseréltek. De ez sem bírja! :(
    Ez az APC Easy kvázi színuszos, vagy mi?

    Ma tesztelgettem:
    Kíhúztam a konekktorból az APC Easy-t 270W terhelésnél (Ps4 játék alatt + 4K Tv + 2db Router).
    2x is megpróbáltam, de mind a kétszer nem tudta életben tartani a Ps4-et +Tv-t (270W). :(
    Viszont így, hogy csak kihúztam, nem sipolt folyamatosan. Szakaszossan sípolt csak.
    A 2db router az életben maradt, de a Ps4 + Tv kikapcsolt.
    Kipróbáltam úgy is, hogy a 2db router volt rajta, meg a Tv volt csak bekapcsolva.
    Ennyit fogyasztást életben tartott mikor kihúztam az APC Easy-t a konnektorból.

    Ezután átraktam ide a EATON 5E850iUSB-t, de csak a Ps4 + Tv-t tettem rá, a 2db router kimaradt. :B
    270W terhelésnél kihúztam ezt is, és életben maradtak. :K
    Kb. fél perc és 1 perc között állt neki gyorsabban sípolni az Eaton. Ekkor visszadúgtam, csak teszteltem meddig bírja, azaz bírja e addig míg leállítja az ember a Ps4-et.

    Ezután megpróbáltam a kipróbáltam legnagyobb grafikai igényű játéknál is aminél 310W fogyasztás mértem.
    Itt elhasalt az Eaton, azaz nem tudta életben tartani a Ps4 + Tv-t, de tegyük hozzá, hogy az aksi nem volt a maxon, hisz előtte lévő tesztnél a sűrű csipogás után dugtam vissza a konnektorba.

    Az EATON 5E850iUSB kvázi színuszos?
    Így már jobban tudsz tanácsot adni? :)

    [ Szerkesztve ]

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák