Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Márton #16517 üzenetére

    A max terhelésen elmegy pár percig, tehát 200W-ot talán 10 percig is tartja. Ez lehet több kevesebb sok mindentől függ: öregedő akkuk, elektronika, a fogyasztók száma, páratartalom, hőmérséklet stb.

    libus

    Szomorú, mert 340W-ot egy 1000VA-es kb. 600W tartásra képes UPS-nek kutya kötelessége pár percig tartania.
    Az OLED tévének is kb. ugyanolyan kapcsolóüzemű tápja van mint akármelyik másik tévének max az induló áramfelvétele lehet magasabb vagy a max fogyasztása egy LED LCD tévéhez képest.

    Az APC Easy nem bírja, ez pontosan mit jelent? Hogyan és mikor kapcsol le amikor szimulálsz egy áramszünetet? Azonnal? Mert lehet - csak tipp - az akkura átkapcsolás idő hosszú és ezt nem bírja a tévé pedig bírnia kellene

    Azt írtad, hogy egy EATON 850VA-es van otthon pakold át egy teszt erejéig, hogy az elbírja ez a tévét és a PS4-et vagy külön-külön tehát olyan körülmények között ahol az APC elhasal.

    A CP amit linkeltél jó de nem olcsó. Így nehéz tanácsot adni, hogy nem tudom miért nem bírta mert 340W nem sok, a maximális áramfelvétel mekkora volt? Bár ennek sem kellene gondnak lenni mert ha az mondjuk 500W a 600W-on még az is belül van.

    Csongi2015

    Ha amúgy viszi a rá kötött cuccokat akkor nem tudom mi lehet a gond. Van a UPS-en egy kis gomb hátul - ha jól tudom - CIRCUIT BREAKER - azt még benyomhatod persze ne legyen rajta semmi majd áramtalaníthatod és le is húzhatod egy időre a sárga konnektort majd azt dugd vissza dugd be a hálózatba kapcsold össze USB kábellel PC-vel kapcsold be a UPS-t majd a PC-t is kapcsold be.

    esetleg úgy hogy mindkét eszköz fut húzd ki be a USB kábelt akár úgy hogy a PC-ből húzod ki majd dugod vissza akár a UPS-ből húzod ki és dugod vissza.

    Esetleg egy másik USB kábellel is próbáld ki. Milyen hosszú ez a USB kábel ha 5 méternél hosszabb ott akár lehet probléma ez is, egy rövidebbel is próbáld ki.

    Ami még jó lenne egy MÁSIK PC-vel vagy akár notebookkal is kipróbálni.

Új hozzászólás Aktív témák