Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qadron

    tag

    válasz Cobra. #6888 üzenetére

    ÖÖÖ... Most vagy nagyon csúnyán félreértettél, vagy tényleg nem kell szünetmentes nekem.

    Szóval az a helyzet, hogy eddig is volt nekem szünetmentesem egy apc back ups es700.
    Ennek van ugye 4 aljzat ami aksis, meg 4 ami csak túlfeszvédős. Ha a konnektorba be van dugva a szünetmentes, akkor a túlfeszvédős része mindig áram alatt van, ha bekapcsoltam a ketyerét ha nem. Az aksis oldala meg úgymond áramtalanítva lett mindig amikor kikapcsoltam a ki/bekapcsoló gombjával. Én erre értettem az áramtalanítás részt nem kitépni az egészet a konnektorból. Azt meg nehezen hiszem el, hogy attól, hogy kikapcsolom a ketyerét nem tölt az aksija... Vagy ha igen, akkor eddig tényleg úgy használtam ahogy nem szereti... viszont akkor kerek 8 évig úgy használtam ahogy nem szereti és a gyári aksija most adta meg magát. Új aksit nem akarok bele venni, mert hamarabb szétmegy maga a szünetmentes, mint az új aksija :S Úgy tudom a szünetmenteseket amúgy sem árt ilyen időközönként cserélni (ha ez b@romság akkor világosítsatok fel ;) )

    Szóval ennek tudatában javasoljatok valamit, vagy beszéljetek le a szünetmentesekről ;)

    Köszi!

    ui.: nem a készenléti mód miatt kapcsolom ki a ketyerét, hanem pont amiatt, hogy ne a tápot/hangfalszettet monitort kelljen mindig kapcsolgatni. A másik rész meg jó ha megy mindig, mert arról megy a router, meg egy laptop meg hasonlók.

Új hozzászólás Aktív témák