Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Üdv!
    Van egy kis villanyos problémám a házban: a hűtő kapcsolásakor elmegy a képem a monitoron. Állítólag ismert jelenség, bár nekem teljesen új volt.
    A hűtő és a házban lévő egyéb eszközök nyilván durván rángatják a hálózatot + teleokádják a felharmonikusaikkal, ezért nekem eldobálja a jelet a VGA vagy a monitor vagy kikapcsol az utóbbi egy-egy másodpercre táp elégtelenség miatt. (Vicces, ha egy 300k-s monitorba gagyi tápot tesznek. Persze ez spekuláció.) Gondoltam kéne egy fasza UPS, viszont ahogy olvasgatom hálózati szűrést nem végeznek ezek általában, csak a double conversion online típusúak.
    Szóval Ebay-en ebből APC-nél az első ajánlat úgy cirka 300k-nál indul, akku pakk nélkül.
    Viszont jó APC módra bár új a készülék, de lemaradt egy jó 30 évvel a fejlődésben (soros port? Nincs Ethernet védelem?).
    Szóval ha azt mondanám a pénz nem akadály mondjuk egy olyan 400k-ig, akkor mik az opcióim olyan 1-2 kVA körül? 1 kVA-val már kiegyeznék. Jó lenne beépített akkumulátor és Ethernet védelem.
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák